Dzisiaj jest:  30 Października 2020   Imieniny: Augustyny, Łukasza
     
polski   english   deutsch  
Strona Główna
O gminie
Władze
Dzienniki Urzędowe
Inwestycje gminy
Kalendarz imprez 2014
Kontakt
Linki
Druki do pobrania
Oświata
Kultura
Przedszkola
GOPS
Galeria
Gminna Spółka Wodna
Organizacje pozarządowe
Sport
Parafie
Patronat Wójta Gminy
Rejestry
Video
Zdjęcia lotnicze
Polskie Solnhofen
Komunikaty i Ogłoszenia
Gospodarka odpadami
 
 
Stronę odwiedziło
2908289
gości
 
  
Konkurs plastyczny "Powódź, pożar, dniem czy nocą...


Informacja z eliminacji gminnych konkursu plastycznego

„Powódź, pożar, dniem czy nocą – Straż przychodzi ci z pomocą”         
  
W dniu 25 lutego 2011 r. w Urzędzie Gminy w Sławnie odbył się finał gminny  konkursu plastycznego p.h. „Powódź, pożar, dniem czy nocą – Straż przychodzi ci z pomocą” organizowanego przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego wspólnie z Komendą Wojewódzką oraz Kuratorium Oświaty.           
W konkursie uczestniczyły szkoły podstawowe i gimnazja z terenu gminy.
Łącznie na konkurs wpłynęło ponad 100 prac plastycznych.
Spośród ocenionych prac Komisja wybrała na szczebel powiatowy następujące prace:

I kategoria wiekowa – grupa młodsza 6 – 8 lat

I miejsce – Kacper Sobczyk                               Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie
II miejsce – Bartłomiej Biskup                            Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie
III miejsce – Wiktor Ziębaczewski                      Publiczna Szkoła PodstawowawSławnie

Wyróżnienia:

Maja Ciach                                                         Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach
Kacper Ciach                                                      Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach
Bartłomiej Biskup                                                Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie
Krzysztof Siwek                                                  Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach
Mateusz Kapczyński                                           Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie

II kategoria wiekowa – grupa średnia 9 – 12 lat

I miejsce – Aleksandra Wojewódzka                Publiczna Szkoła Podstawowa w Celestynowie
I miejsce – Klaudia Socha                                 Publiczna Szkoła Podstawowa w Celestynowie
II miejsce – Szymon Surma                               Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie
II miejsce – Wiktoria Sobczyk                           Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie
III miejsce – Agata Węglińska                          Publiczna Szkoła Podstawowa w Celestynowie
III miejsce – Damian Nowakowski                     Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie

Wyróżnienia:

Kamil Puchała                                                   Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach
Milena Magierska                                             Publiczna Szkoła Podstawowa w Celestynowie
Bartosz Janiszewski                                         Publiczna Szkoła Podstawowa w Celestynowie
Natalia Szymor                                                 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu
Anna Białas –                                                   Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie
Weronika Telus –                                             Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie

III grupa wiekowa – grupa starsza 13 -16 lat
 
I miejsce – Joanna Szmigiel                              Publiczne Gimnazjum w Szadkowicach
II miejsce – Daria Szymor                                 Publiczne Gimnazjum w Szadkowicach
III miejsce – Anna Puzio                                   Zespół Szkół Samorządowych w Prymusowej Woli

Wyróżnienia:

Sylwia Jabłońska                                             Publiczne Gimnazjum w Szadkowicach
Karolina Kaliszczak                                           Publiczne Gimnazjum w Sazdkowicach
Adrianna Węglarska                                        Publiczne Gimnazjum w Szadkowicach

IV grupa wiekowa – uczniowie niepełnosprawni

I miejsce – Aneta Gmaj                                Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu
 

Powrót  Drukuj   
 
 
 
 
URZĄD GMINY W SŁAWNIE ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31, 26-332 Sławno
Copyright CONCEPT Intermedia
CMS S@M CONCEPT Intermedia