Dzisiaj jest:  24 Stycznia 2021   Imieniny: Felicji, Roberta
     
polski   english   deutsch  
Strona Główna
O gminie
Władze
Dzienniki Urzędowe
Inwestycje gminy
Kalendarz imprez 2014
Kontakt
Linki
Druki do pobrania
Oświata
Kultura
Przedszkola
GOPS
Galeria
Gminna Spółka Wodna
Organizacje pozarządowe
Sport
Parafie
Patronat Wójta Gminy
Rejestry
Video
Zdjęcia lotnicze
Polskie Solnhofen
Komunikaty i Ogłoszenia
Gospodarka odpadami
 
 
Stronę odwiedziło
3196678
gości
 
  
Gminne eliminacje konkursu plastycznego p...

Informacja z eliminacji gminnych konkursu plastycznego p.h. „Zapobiegajmy Pożarom”            


        W dniu 19 stycznia 2012 r. w Urzędzie Gminy w Sławnie odbył się finał gminny ogólnopolskiego konkursu plastycznego p.h. „Zapobiegajmy pożarom” organizowanego przez Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP i Zarządy Oddziałów Związku przy współpracy innych instytucji i organizacji.           
        W konkursie uczestniczyły szkoły podstawowe i gimnazja z terenu gminy. Łącznie na konkurs wpłynęło ponad 100 prac plastycznych. Spośród ocenionych  prac niżej wymienionych kategorii wiekowych, Komisja wybrała na szczebel powiatowy następujące prace:

I kategoria wiekowa – przedszkola

I miejsce     –  Maja Stępień  -  Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie,

II miejsce   –  Szymon Sobczyk - Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie,       
                          Dominik Karkocha   
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie,
III miejsce  – Mikołaj Rudzki - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu.

Wyróżnienia:

Antoni Skorupa   -  Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach,

Jakub Sasin         -  Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie,
Jakub Pytlos       - Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie.

 II kategoria wiekowa – szkoła podstawowa - klasy I – III

I miejsce  – Kacper Skowroński - Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie,
                     Stanisław Malej        - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach,

II miejsce  - Agnieszka Kołodziejczyk - Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie,
III miejsce – Mikołaj Maciński - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach.

Wyróżnienia:

Dawid Szymor - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu,
Martyna Gradek - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu,
Kinga Jurek - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach,
Mikołaj Łazowski  - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie,
Kamil Będkowski - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach.

III grupa wiekowa – klasy IV-VII

I miejsce   – Szymon Surma   - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie,
                        Albert Sobala      -
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie
II miejsce – Martyna Szymor - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu,
                       Natalia Krajewska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach,

III miejsce – Patrycja Poddębniak - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu.

Wyróżnienia:

Emilia Płuciennik - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach,
Monika Kołodziejczyk -  Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie,
Michał Sitnik  -  Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach,
Seweryn Siniarski - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach,
Patrycja Sobczyk - Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie,
Maciej Zalewski - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie.

IV grupa wiekowa – gimnazjum

I miejsce – Agata Kobalczyk         - Publiczne Gimnazjum w Szadkowicach,
II miejsce – Adrianna Węglarska -  Publiczne Gimnazjum w Szadkowicach,
III miejsce – Karolina Bukowska  - Publiczne Gimnazjum w Szadkowicach.

Wyróżnienia:

Kinga Sobczyk     - Zespół Szkół Samorządowych w Prymusowej Woli,

Joanna Szmigiel  - Publiczne Gimnazjum w Szadkowicach,
Klaudia Socha      - Publiczne Gimnazjum w Szadkowicach.
 

Powrót  Drukuj   
 
 
 
 
URZĄD GMINY W SŁAWNIE ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31, 26-332 Sławno
Copyright CONCEPT Intermedia
CMS S@M CONCEPT Intermedia