Dzisiaj jest:  27 Lutego 2020   Imieniny: Gagrieli, Liwii
     
polski   english   deutsch  
Strona Główna
O gminie
Władze
Dzienniki Urzędowe
Inwestycje gminy
Kalendarz imprez 2014
Kontakt
Linki
Druki do pobrania
Oświata
Kultura
Przedszkola
GOPS
Galeria
Gminna Spółka Wodna
Organizacje pozarządowe
Sport
Parafie
Patronat Wójta Gminy
Rejestry
Video
Zdjęcia lotnicze
Polskie Solnhofen
Komunikaty i Ogłoszenia
Gospodarka odpadami
 
 
Stronę odwiedziło
2447185
gości
 
  
"Turniej piłki siatkowej drużyn Ochotniczych Straży...


Druhowie z  Kamienia  najlepsi

18 marca w hali sportowej  Zespołu  Szkół Samorządowych  w Prymusowej Woli odbył się turniej piłki siatkowej drużyn OSP 35+ z terenu gminy Sławno, zorganizowany przez Wójta Gminy Tadeusza Wojciechowskiego i Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych straży Pożarnych. Do rywalizacji zgłosiło się sześć zespołów reprezentujących pięć jednostek OSP i drużyna reprezentująca zarząd straży, w składzie której wystąpiły dwie panie  - Jolanta Andrzejewska i Dorota Mazur.  Drużyny podzielono na dwie grupy rozgrywkowe. Po dwa najlepsze zespoły z grup awansowały do pojedynków  nagradzanych pucharami.

Grupa A

Szadkowice Kozenin                         2:0
Prymusowa Wola – Sadkowice      0:2
Prymusowa Wola – Kozenin           0:2

TABELA

1. Szadkowice                                    2    4   4:0      
2. Kozenin                                            2    2   2:2     
3. Prymusowa Wola                          2   0    0:4

Grupa B

Kunice – Zarząd                               0:2
Kamień – Kunice                              2:0
Zarząd  - Kamień                             0:2 

TABELA

1.Kamień                                           2  4    4:0     
2.Zarząd                                            2   2   2:2      
3.Kunice                                             2    0  0:4

Mecz o trzecie miejsce

Zarząd – Kozenin                             1:2

Zarząd wystąpił w składzie: Dorota Mazur, Jolanta Andrzejewska,Grzegorz Krakała, Antoni Kotusiewicz, Jarosław Pasik, Jarosław Krawczyk.
 
Drużyna z Kozenina wystąpiła w składzie: Sławomir Światek, Krzysztof Mikołajczyk, Jerzy Zalewski, Sławomir Antosik, Paweł Kędziora, Dariusz Scierwicki, Witold Poborski.

FINAŁ

Kamień – Szadkowice 2:1

Drużyna z Kamienia wystąpiła w składzie:  
Drużyna z Kamienia wystąpiła w składzie: Krzysztof Zawada, Przemysław Szymański, Mirosław Dorożko, Bogusław Zawada, Grzegorz Kotylak, Stanisław Zawada, Paweł Kwiatkowski, Roman Musiał.

Szadkowice wystąpiły w składzie:

Marcin Ściubeł, Rafał Wróblewski, Marcin Będkowski, Dariusz Składowski, Jerzy Pawlak, Marcin Wróblewski, Jarosław Kopacz, Sylwester Gorzeń Benedykt Stołek.

Ostateczna kolejność w turnieju:

1. OSP w Kamieniu
2. OSP w Szadkowicach
3. OSP w Kozeninie
4. Zarząd
5 .OSP w Kunicach
6. OSP w Prymusowej Woli

Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, a trzy najlepsze puchary, które wręczyli Dorota Mazur, Jolanta Andrzejewska, Grzegorz Krakała, Antoni Kotusiewicz. Zawody sędziowali Remigiusz Łubowski i Zbigniew Fura.

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

 

Powrót  Drukuj   
 
 
 
 
URZĄD GMINY W SŁAWNIE ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31, 26-332 Sławno
Copyright CONCEPT Intermedia
CMS S@M CONCEPT Intermedia