Dzisiaj jest:  27 Lutego 2021   Imieniny: Gagrieli, Liwii
     
polski   english   deutsch  
Strona Główna
O gminie
Władze
Dzienniki Urzędowe
Inwestycje gminy
Kalendarz imprez 2014
Kontakt
Linki
Druki do pobrania
Oświata
Kultura
Przedszkola
GOPS
Galeria
Gminna Spółka Wodna
Organizacje pozarządowe
Sport
Parafie
Patronat Wójta Gminy
Rejestry
Video
Zdjęcia lotnicze
Polskie Solnhofen
Komunikaty i Ogłoszenia
Gospodarka odpadami
 
 
Stronę odwiedziło
3211465
gości
 
  
Finał gminny konkursu plastycznego "ZAPOBIEGAJMY...

W dniu 8 stycznia 2013 roku w Urzędzie Gminy w Sławnie odbył się finał gminny ogólnopolskiego konkursu plastycznego p.n. „Zapobiegajmy pożarom” organizowanego przez Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP i Zarządy Oddziałów Związku przy współpracy innych instytucji i organizacji.

W konkursie uczestniczyły szkoły podstawowe i gimnazja z terenu gminy. Łącznie na konkurs wpłynęło ponad 100 prac plastycznych. Spośród ocenionych prac Komisja wybrała na szczebel powiatowy następujące prace:

I kategoria wiekowa – przedszkola
I miejsce – Aleksandra Siniarska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach
II miejsce – Maja Pietrzyk - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu
III miejsce – Aleksandra Mikołowska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie
Wyróżnienia:
Maksymilian Bogusławski - Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie
Arkadiusz Wojewódzki - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu
Izabela Zwolińska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie

II kategoria wiekowa – szkoła podstawowa klasy I – III 
I miejsce – Filip Siwek - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach
II miejsce – Maja Stępień - Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie
III miejsce – Stanisław Malej - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach
Wyróżnienia:
Dawid Duczek - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu
Weronika Mazur - Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie
Agnieszka Kołodziejczyk - Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie

III grupa wiekowa – klasy IV-VI
I miejsce – Szymon Surma - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie
II miejsce – Amelia Nowakowska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie
III miejsce – Martyna Gradek - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu
Wyróżnienia:
Monika Kołodziejczyk - Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie
Bartosz Janiszewski - Publiczna Szkoła Podstawowa w Celestynowie
Małgorzata Podwysocka - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach

IV grupa wiekowa – gimnazjum 
I miejsce – Alan Franas - Publiczne Gimnazjum w Szadkowicach
II miejsce – Sylwia Michoń - Zespół Szkół Samorządowych w Prymusowej Woli
III miejsce – Sylwia Biskup - Publiczne Gimnazjum w Szadkowicach
Wyróżnienia:
Kinga Sobczyk - Zespół Szkół Samorządowych w Prymusowej Woli
Sandra Wiśkowska - Publiczne Gimnazjum w Szadkowicach
Damian Nowakowski - Zespół Szkół Samorządowych w Prymusowej Woli

Konkurs

Konkurs

Konkurs
 

Powrót  Drukuj   
 
 
 
 
URZĄD GMINY W SŁAWNIE ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31, 26-332 Sławno
Copyright CONCEPT Intermedia
CMS S@M CONCEPT Intermedia