Dzisiaj jest:  21 Stycznia 2021   Imieniny: Agnieszki, Jarosława
     
polski   english   deutsch  
Strona Główna
O gminie
Władze
Dzienniki Urzędowe
Inwestycje gminy
Kalendarz imprez 2014
Kontakt
Linki
Druki do pobrania
Oświata
Kultura
Przedszkola
GOPS
Galeria
Gminna Spółka Wodna
Organizacje pozarządowe
Sport
Parafie
Patronat Wójta Gminy
Rejestry
Video
Zdjęcia lotnicze
Polskie Solnhofen
Komunikaty i Ogłoszenia
Gospodarka odpadami
 
 
Stronę odwiedziło
3195672
gości
 
  
KONKURS DLA ROLNIKÓW

INFORMACJA DLA ROLNIKÓW GMINY SŁAWNO

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego wspólnie z Ministerstwem Rolnictwa i Państwową Inspekcja Pracy po raz XI organizuje, objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Ogólnokrajowy Konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”.
Konkurs adresowany jest do osób fizycznych prowadzących działalność rolniczą. Wzięcie udziału w konkursie nie jest uwarunkowane podleganiem ubezpieczeniu w KRUS. Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech etapach: regionalnym, wojewódzkim i centralnym.
Celem konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych oraz wyłonienie gospodarstw mających osiągnięcia we wdrażaniu tych zasad. Konkurs opatrzony jest szerokim patronatem medialnym radia, telewizji i prasy. Wszystkie osoby, które zgłoszą swój udział w konkursie mają okazję do polepszenia stanu bezpieczeństwa w swoich gospodarstwach. Finaliści poszczególnych etapów konkursu oprócz tego, stają się posiadaczami cennych nagród i wyróżnień, dzięki udziałowi mediów, stają się bardziej znani i mają możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć oraz często nowatorskich rozwiązań, w zakresie likwidacji zagrożeń występujących przy pracy rolniczej.
Zgodnie z Regulaminem ostateczny termin zgłoszenia swojego udziału w  Konkursie, na etapie regionalnym, upływa 8 marca 2013r. Podsumowanie etapu regionalnego przewidziane jest na koniec maja br., natomiast etapu wojewódzkiego na koniec czerwca br.
W imieniu Organizatorów Konkursu, uprzejmie proszę najbardziej prężnych rolników z terenu naszej gminy o zgłaszanie się do udziału w Konkursie.
Zgłoszenia do Konkursu przyjmują wszystkie Placówki Terenowe KRUS, Oddziały Regionalne oraz Placówki Ośrodka Doradztwa Rolniczego.
Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu z formularzem zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej pod adresem http://www.krus.gov.pl, w zakładce „prewencja”.

 

Powrót  Drukuj   
 
 
 
 
URZĄD GMINY W SŁAWNIE ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31, 26-332 Sławno
Copyright CONCEPT Intermedia
CMS S@M CONCEPT Intermedia