Dzisiaj jest:  27 Lutego 2021   Imieniny: Gagrieli, Liwii
     
polski   english   deutsch  
Strona Główna
O gminie
Władze
Dzienniki Urzędowe
Inwestycje gminy
Kalendarz imprez 2014
Kontakt
Linki
Druki do pobrania
Oświata
Kultura
Przedszkola
GOPS
Galeria
Gminna Spółka Wodna
Organizacje pozarządowe
Sport
Parafie
Patronat Wójta Gminy
Rejestry
Video
Zdjęcia lotnicze
Polskie Solnhofen
Komunikaty i Ogłoszenia
Gospodarka odpadami
 
 
Stronę odwiedziło
3211465
gości
 
  
Turniej Drużyn Niezrzeszonych "O puchar Wójta Gminy...

 
      W dniu  8 lipca 2012 roku  na  kompleksie boisk sportowych „ ORLIK” w Szadkowicach rozegrano Piłkarski Turniej Drużyn Niezrzeszonych „ O Puchar Wójta Gminy Sławno” .Turniej poprzedziły mecze eliminacyjne rozgrywane pomiędzy drużynami, które zadeklarowały  w nim udział.  Turniej  zorganizowany  został przez Ludowy Klub Sportowy „ Sławno” w ramach zadania publicznego realizowanego z dotacji Gminy Sławno : Upowszechnianie kultury fizycznej
w Gminie Sławno poprzez organizowanie przedsięwzięć sportowych i sportowo-rekreacyjnych dla mieszkańców gminy  p.n.„ Dajmy coś więcej”.
      Turniej poprzedziły mecze eliminacyjne rozgrywane pomiędzy drużynami, które zadeklarowały  w nim udział. W finale rywalizowało ze sobą sześć drużyn  reprezentujących sołectwa z gminy Sławno. Ostateczna kolejnosć w Turnieju: Zachorzów, Kozenin, Antoniówka, Ostrożna, Kamień, Olszowiec.Finaliści otrzymali z rąk Wójta Gminy Sławno – Pana Tadeusza Wojciechowskiego oraz Prezesa Ludowego Klubu Sportowego „ Sławno” dyplomy puchary i medale.  Sportowe rozgrywki na „ ORLIKU” w Szadkowicach przebiegły w miłej, pogodnej atmosferze. Tłumnie zgromadzeni mieszkańcy Gminy Sławno mieli możliwość aktywnie spędzić wolny czas. Dla wszystkich była to wspaniała zabawa i rozrywka oraz wypoczynek na świeżym powietrzu. Organizatorzy zapraszają na kolejne Turnieje i Mitingi  sportowe organizowane przez LKS Sławno w ramach realizacji zadania publicznego  powierzonego przez Gminę Sławno.

turniej

turniej
 

Powrót  Drukuj   
 
 
 
 
URZĄD GMINY W SŁAWNIE ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31, 26-332 Sławno
Copyright CONCEPT Intermedia
CMS S@M CONCEPT Intermedia