Dzisiaj jest:  26 Lutego 2021   Imieniny: Bogumiła, Eweliny
     
polski   english   deutsch  
Strona Główna
O gminie
Władze
Dzienniki Urzędowe
Inwestycje gminy
Kalendarz imprez 2014
Kontakt
Linki
Druki do pobrania
Oświata
Kultura
Przedszkola
GOPS
Galeria
Gminna Spółka Wodna
Organizacje pozarządowe
Sport
Parafie
Patronat Wójta Gminy
Rejestry
Video
Zdjęcia lotnicze
Polskie Solnhofen
Komunikaty i Ogłoszenia
Gospodarka odpadami
 
 
Stronę odwiedziło
3211159
gości
 
  
Dzień Rodziny w Celestynowie


     17 czerwca   w PSP w Celestynowie odbyła wspaniała
uroczystość – Dzień Rodziny.


    Przybyli wszyscy zaproszeni Rodzice, a nawet Ciocie i Babcie. Wspólnie z dziećmi postanowiliśmy nieco inaczej niż zwykle „obdarować rodziców” i podziękować im za trud wychowania. Opowieść pt.
”Jak mama tatę poznała” rozpoczęła uczennica kl. V słowami: „Chciałabym Wam dzisiaj opowiedzieć, jak to się stało, że mama tatę poznała.” Wszystko zaś zwieńczone zostało zdaniem: „A później… to już sami wiecie….  Później był mój brat i ja.” Oczywiście rodzice poznali się już w przedszkolu, potem była szkoła, nareszcie przyszedł ślub, a potem…. „Potem już sami wiecie”. Wśród artystów pojawiła się grupa cygańska, Golec u Orkiestra, Urszula, Halinka Młynkova, Anna Jantar. Występ małych artystów wywołał wiele łez wzruszenia. Ta część programu przygotowana została przez p. M. Wojewódzką i p. J. Janiszewską z udziałem przedszkolaków, uczniów klasy I i niektórych uczniów klas starszych.
    Następnie klasy II i III pod kierunkiem p. Anny Węglarskiej przedstawiły scenkę teatralną, w której bardzo ciekawie prezentowały się stroje małych aktorów.W nawiązaniu do Roku J. Tuwima, z inicjatywy rodzica, p. M. Dębowska wraz z uczniami klas starszych przygotowała inscenizację wybranych wierszy poety orz konkurs dla całych rodzin. Własnoręcznie wykonane upominki niezwykle ucieszyły rodziców.Po zakończeniu części artystycznej na placu szkolnym czekały na wszystkich wspaniałe atrakcje: wesołe miasteczko i piknik rodzinny.
     Dobra zabawa trwała do późnych godzin popołudniowych. Był to niezapomniany dzień, który na stałe wpisał się do kalendarza imprez szkolnych.

święto rodziny w Celestynowie

święto rodziny w Celestynowie

święto rodziny w Celestynowie

swieto rodziny w Celestynowie

świeto rodziny w Celestynowie
 

Powrót  Drukuj   
 
 
 
 
URZĄD GMINY W SŁAWNIE ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31, 26-332 Sławno
Copyright CONCEPT Intermedia
CMS S@M CONCEPT Intermedia