Dzisiaj jest:  27 Lutego 2021   Imieniny: Gagrieli, Liwii
     
polski   english   deutsch  
Strona Główna
O gminie
Władze
Dzienniki Urzędowe
Inwestycje gminy
Kalendarz imprez 2014
Kontakt
Linki
Druki do pobrania
Oświata
Kultura
Przedszkola
GOPS
Galeria
Gminna Spółka Wodna
Organizacje pozarządowe
Sport
Parafie
Patronat Wójta Gminy
Rejestry
Video
Zdjęcia lotnicze
Polskie Solnhofen
Komunikaty i Ogłoszenia
Gospodarka odpadami
 
 
Stronę odwiedziło
3211465
gości
 
  
Święto Rodziny w Kunicach


     19 czerwca  po raz kolejny przeżywaliśmy w naszej szkole Festyn Rodzinny zorganizowany przez nauczycieli i Radę Rodziców. Na początku pani dyrektor powitała  przybyłych gości i oddała głos najmłodszym  artystom, którzy zaprezentowali się w pięknych strojach. Ich występ dostarczył  wszystkim wielu wzruszeń.
    Następnie na scenie  pojawili się uczniowie z klasy 0,IIa i IIb. Przedstawili oni  program składający się  z wiązanki piosenek poświęconych mamie i tacie oraz wierszy o tej tematyce. Całości dopełnił koncert na flażoletach w wykonaniu uczniów klasy IV.Sporym zaskoczeniem dla wszystkich był występ iluzjonisty, który bawił dzieci i dorosłych magicznymi sztuczkami.
    Następnie pani Alina Szymańska wraz ze swoją grupą taneczną zachęcała uczestników festynu do wspólnej zabawy i nauki tańców nowoczesnych. Zainteresowaniem cieszył się również pokaz walk wschodu w wykonaniu zarówno uczniów naszej szkoły, jak i uczniów ze szkoły w Paradyżu.
    Kolejną  atrakcją, szczególnie dla dzieci ,były ogromne zjeżdżalnie oraz sklepik z lodami, napojami i domowym ciastem. Można też było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z pluszowym misiem lub mrówką. Festyn zakończył się  ogniskiem i wspólnym pieczeniem kiełbasek. Przygotowanie tej uroczystości wymagało zaangażowania zarówno ze strony nauczycieli, rodziców ,jak też uczniów. Imprezę tę poprzedziła intensywna praca wielu osób, ponieważ zorganizowanie jej wymaga dużego talentu. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia sponsorów.
    To dzięki ich wielkiemu sercu mieliśmy możliwość przeżyć tak wspaniałą uroczystość, która  na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich ,którzy w niej uczestniczyli. 
   

święto rodziny w Kunicach

święto rodziny w Kunicach

święto rodziny w Kunicach

święto rodziny w Kunicach

święto rodziny w Kunicach
 

Powrót  Drukuj   
 
 
 
 
URZĄD GMINY W SŁAWNIE ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31, 26-332 Sławno
Copyright CONCEPT Intermedia
CMS S@M CONCEPT Intermedia