Dzisiaj jest:  30 Października 2020   Imieniny: Augustyny, Łukasza
     
polski   english   deutsch  
Strona Główna
O gminie
Władze
Dzienniki Urzędowe
Inwestycje gminy
Kalendarz imprez 2014
Kontakt
Linki
Druki do pobrania
Oświata
Kultura
Przedszkola
GOPS
Galeria
Gminna Spółka Wodna
Organizacje pozarządowe
Sport
Parafie
Patronat Wójta Gminy
Rejestry
Video
Zdjęcia lotnicze
Polskie Solnhofen
Komunikaty i Ogłoszenia
Gospodarka odpadami
 
 
Stronę odwiedziło
2908305
gości
 
  
"Spała 2014" - Mistrzostwa Powiatu Opoczyńskiego w...

"VI Halowe Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Opoczyńskiego w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych – Spała 2014".

18 lutego 2014 r. w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyły się "VI Halowe Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Opoczyńskiego w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych – Spała 2014".  Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Opocznie i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.  Gminę Sławno reprezentowali uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych.   Tegoroczny start można uznać za bardzo udany ponieważ reprezentacja gminy zdobyła łącznie 21 medale. Dla młodzieży było to niezapomniane sportowe przeżycie oraz  świetna zabawa, tym bardziej , że dopingował im osobiście  Pan Wójt Tadeusz Wojciechowski.
 A oto wyniki :

Gimnazjum w Prymusowej Woli                                           
 Chłopcy                                 
Bieg na 1000m- Tomasz Budziński – złoty medal
Bieg na 60 - Patryk Świątek – srebrny medal                                                             
Bieg na 300m - Patryk Świątek – złoty medal                                                       
Skok wzwyż - Bartłomiej Świątek – brązowy medal                               
 Pchnięcie kulą - Cezary Mikołajczyk - brązowy medal  
Dziewczęta 
Bieg na 60 m - Weronika Madej – srebrny medal                                                  
Skok w dal - Izabela Ksyta – złoty medal                                                     
 Pchnięcie kulą - Natalia Kszczot – złoty medal 
                                             
Sztafeta 4x200m dziewcząt - Weronika Madej, Izabela Ksyta, Aleksandra Kłobucka, Martyna Czajkowska – srebrny medal 

Sztafeta 4x200m chłopców  - Patryk Świątek, Damian Nowakowski, Cezary Mikołajczyk, Tomasz Budziński – brązowy medal
Zawodników przygotował Pan Zbigniew Fura Gimnazjum w Szadkowicach                                                                                              
Pchnięcie kulą – Ania Grabowska – srebrny medal                                                             Zawodniczkę  przygotowała Pani Justyna Cichańska Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie 
                                                                                                      
Bieg na 60m - Bartłomiej Gielec  - złoty medal l                                                                                                     
Sztafeta 4x200m chłopcy w składzie : Bartłomiej Gielec, Michał Stępień, Michał Skalski i Hubert Swiątek- złoty medal
 Zawodników przygotowała Pani Iwona Jaskulska Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sławnie                                                                             
Bieg na 60m – Kacper Giełzak – brązowy medal                                                                 
Bieg na 200m – Mateusz Mordaka – srebrny medal                                                             
Skok w dal - Kacper Giełzak – złoty medal , Mateusz Dusiński – srebrny medal                               Sztafeta 4x200 -  Kacper Giełzak , Mateusz Dusiński , Mateusz Mordaka, Robert Bątruk – srebrny medal                                                                                                                  
Zawodników przygotowała Pani Małgorzata Czajkowska Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie
Bieg na 60m dziewczęta – Aleksandra Mikołajczyk – srebrny medal l                                                                                                                                  
Bieg na 1000m chłopcy – Mateusz Zdulski – srebrny medal                                                  
Skok wzwyż dziewcząt – Aleksandra Mikołajczyk – brązowy medal                              
Zawodników przygotował Pan Rafał Kołodziejczyk

Wyjazd zorganizował Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Olimpijczyk” w Sławnie w  ramach realizacji  zadania publicznego  powierzonego przez Gminę Sławno  pod nazwą  „ Przygoda ze sportem”

spała

spała

spała

spała

spała

spała

spała

spała

spała

spała

spała

spała

spała

spała


 

Powrót  Drukuj   
 
 
 
 
URZĄD GMINY W SŁAWNIE ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31, 26-332 Sławno
Copyright CONCEPT Intermedia
CMS S@M CONCEPT Intermedia