Dzisiaj jest:  05 Marca 2021   Imieniny: Aurory, Fryderyka
     
polski   english   deutsch  
Strona Główna
O gminie
Władze
Dzienniki Urzędowe
Inwestycje gminy
Kalendarz imprez 2014
Kontakt
Linki
Druki do pobrania
Oświata
Kultura
Przedszkola
GOPS
Galeria
Gminna Spółka Wodna
Organizacje pozarządowe
Sport
Parafie
Patronat Wójta Gminy
Rejestry
Video
Zdjęcia lotnicze
Polskie Solnhofen
Komunikaty i Ogłoszenia
Gospodarka odpadami
 
 
Stronę odwiedziło
3212958
gości
 
  
Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze...

W dniu 21 czerwca na stadionie sportowym Komendy Powiatowej PSP w Koluszkach zostały rozegrane Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP. 21 drużyn chłopięcych i 14 drużyn dziewczęcych rywalizowało ze sobą zgodnie z międzynarodowym regulaminem CTIF obowiązującym dla członków MDP , w tym drużyna MDP dziewcząt z Prymusowej Woli i MDP chłopców ze Sławna.
W rywalizacji chłopców bezkonkurencyjni okazali się faworyci, wicemistrzowie ogólnokrajowych zawodów MDP z 2012 roku, drużyna z OSP w Głuchowie pow. skierniewicki, która nie dała szans rywalom i wygrała zarówno sztafetę 400 m z przeszkodami jak i rozwinięcie bojowe. Nasza drużyna MDP chłopców ze Sławna zajęła IV miejsce. Skład osobowy drużyny: Kszczot Szymon, Kszczot Bartosz, Dusiński Hubert, Mikołajczyk Cezary, Pietrzyk Tomasz, Sołtysiak Szymon, Stawiak Paweł, Mierzwa Damian, Rzeźnik Bartłomiej, Kołodziejski Piotr.
Zwycięską drużyną w klasyfikacji końcowej całego turnieju w kategorii dziewcząt okazała się MDP z Prymusowej Woli, która dzięki świetnej postawie w konkurencji rozwinięcie bojowe wygrała klasyfikację ogólną zajmując I miejsce, a tym samym pokonując faworytki zawodów dziewczęta z MDP w Głuchowie, które zajęły 2 miejsce. Drużyna MDP Prymusowa Wola startowała w składzie: Mikołajczyk Aleksandra, Sędkowska Magdalena, Kowalczyk Natalia, Kowalczyk Aleksandra, Kopera Aneta, Bolek Aleksandra, Wójciak Natalia, Kłobucka Aleksandra, Olczak Dagmara, Krzysztofik Justyna.
Nagrody zwycięskim drużynom wręczyli: Zastępca Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Łodzi bryg. Mariusz Konieczny wraz z Wiceprezesami Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP w Łodzi dh Tadeuszem Karczem i dh Stanisławem Bednarczykiem.


Wojewódzkie zawody MDP w Koluszkach


Wojewódzkie MDP w Koluszkach


Wojewódzkie zwody MDP


Wojewódzkie zawody MDP

Wojewódzkie zawody MDP w Koluszkach


Wojewódzkie zawody MDP w Koluszkach


Wojewódzkie zawody MDP w Koluszkach


Wojewódzkie zawody MDP w Koluszkach


Wojewódzkie zawody MDP w Koluszkach 

Powrót  Drukuj   
 
 
 
 
URZĄD GMINY W SŁAWNIE ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31, 26-332 Sławno
Copyright CONCEPT Intermedia
CMS S@M CONCEPT Intermedia