Dzisiaj jest:  24 Stycznia 2021   Imieniny: Felicji, Roberta
     
polski   english   deutsch  
Strona Główna
O gminie
Władze
Dzienniki Urzędowe
Inwestycje gminy
Kalendarz imprez 2014
Kontakt
Linki
Druki do pobrania
Oświata
Kultura
Przedszkola
GOPS
Galeria
Gminna Spółka Wodna
Organizacje pozarządowe
Sport
Parafie
Patronat Wójta Gminy
Rejestry
Video
Zdjęcia lotnicze
Polskie Solnhofen
Komunikaty i Ogłoszenia
Gospodarka odpadami
 
 
Stronę odwiedziło
3196656
gości
 
  
TURNIEJ RODZINNY POD NAZWĄ „MAMO TATO BAW SIĘ...

W minioną niedzielę 19 października 2014 r.w miejscowości Grążowice odbył się Turniej Rodzinny, którego celem było zapewnienie uczestniczącym rodzinom aktywnego wypoczynku i integracja środowiska lokalnego.  Organizatorem był MUKS Olimpijczyk w ramach zadania publicznego powierzonego przez gminę Sławno pn. „Przygoda ze sportem”.

Licznie  zgromadzonych uczestników i kibiców  w to słoneczne, niedzielne popołudnie  powitali Wójt  Gminy Sławno Tadeusz Wojciechowski  oraz Prezes MUKS OLIMPIJCZYK  Wioletta Kosylak. Do udziału w imprezie sportowej zgłosiło się 11 drużyn rodzinnych. Drużyny przy dużym wsparciu zgromadzonej publiczności rywalizowały w następujących konkurencjach: sadzenie ziemniaków, stonoga, rzut woreczkiem do ruchomego kosza, wyścig trójek z obręczą, balonoskoczki, wyścig w kaloszach. Bardzo dużą aktywnością wykazały się panie. Mamy rozegrały konkurencję indywidualną tor z przeszkodami i przeciąganie liny.

                                                                                                 

Widząc duże zaangażowanie pań, panowie postanowili sprawdzić swoje możliwości siłowe również w przeciąganiu liny. Wszystkim zmaganiom sportowym towarzyszył głośny doping publiczności.  Na zakończenie Turnieju  zwycięzcy  w poszczególnych konkurencjach otrzymali   medale a w klasyfikacji generalnej puchary. Wręczenia dokonał: Wójt Gminy Sławno Tadeusz Wojciechowski. Najmłodsi uczestnicy imprezy cieszyli się najbardziej podczas losowania   nagród – niespodzianek.  Dzieci otrzymały również soczki i batoniki, a na wszystkich uczestników  po sportowych zmaganiach czekały ciepłe kiełbaski i bigos. Słoneczna pogoda, świetna atmosfera spowodowały,  iż  to sportowe  przedsięwzięcie spotkało się z bardzo  dużym zainteresowaniem uczestników i kibiców. Turniej  przebiegł w miłej i przyjaznej atmosferze. Tłumnie zgromadzeni  mieszkańcy mieli możliwość aktywnie spędzić wolny czas. Dla wszystkich była to wspaniała zabawa i rozrywka oraz wypoczynek na świeżym powietrzu.

 

Załączniki:
zalacznik  [Bez nazwy]
Powrót  Drukuj   
GALERIE
 
 
 
 
URZĄD GMINY W SŁAWNIE ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31, 26-332 Sławno
Copyright CONCEPT Intermedia
CMS S@M CONCEPT Intermedia