Dzisiaj jest:  05 Marca 2021   Imieniny: Aurory, Fryderyka
     
polski   english   deutsch  
Strona Główna
O gminie
Władze
Dzienniki Urzędowe
Inwestycje gminy
Kalendarz imprez 2014
Kontakt
Linki
Druki do pobrania
Oświata
Kultura
Przedszkola
GOPS
Galeria
Gminna Spółka Wodna
Organizacje pozarządowe
Sport
Parafie
Patronat Wójta Gminy
Rejestry
Video
Zdjęcia lotnicze
Polskie Solnhofen
Komunikaty i Ogłoszenia
Gospodarka odpadami
 
 
Stronę odwiedziło
3212958
gości
 
  
Konkurs plastyczny p.n. „Zapobiegajmy Pożarom”

W dniu 12 grudnia 2014 roku w siedzibie Urzędu Gminy w Sławnie odbyły się eliminacje gminne ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Zapobiegajmy Pożarom” organizowanego przez Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP i Zarządy Oddziałów Związku.Konkurs ma na celu zainteresowanie dzieci, młodzieży i twórców nieprofesjonalnych ochroną przeciwpożarową, tradycją i życiem strażackich środowisk oraz rozwój uzdolnień plastycznych.Tematyka konkursu obejmuje udział jednostek straży pożarnych w akcjach ratowniczo-gaśniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych, ekologicznych oraz w szkoleniu, zawodach, działalności prewencyjnej, kulturalnej i historię pożarnictwa.W konkursie uczestniczyły szkoły podstawowe i gimnazja z terenu gminy Sławno, tj. Publiczne Szkoły Podstawowe w Sławnie, Kunicach, Kozeninie, Zachorzowie, Celestynowie i Kamieniu, Publiczne Gimnazjum w Szadkowicach i Publiczne Gimnazjum  w Prymusowej Woli. Łącznie na konkurs wpłynęło kilkadziesiąt prac. Spośród ocenionych prac Komisja wybrała na szczebel powiatowy następujące prace:

I grupa wiekowa – przedszkola

  • I miejsce – Aleksandra Lenart Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu
  • II miejsce – Piotr Jaworski     Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu
  • III miejsce – Bartłomiej Czernic Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu
 Wyróżnienia
  • Nikola Zwolińska Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu
  • Karolina Szymczyk  Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu
  • Piotr Jaworski  Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu
 II grupa wiekowa – szkoła podstawowa – klasy I – III  

  • I miejsce – Agata Janiszewska    Publiczna Szkoła Podstawowa w Celestynowie
  • II miejsce – Aleksandra Musiał    Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu
  • III miejsce – Arkadiusz Wojewódzki  Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu 

Wyróżnienia
  • Jakub Świątek   Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie
  • Martyna Węglarska   Publiczna Szkoła Podstawowa w Celestynowie
  • Martyna Franas  Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach
III grupa wiekowa – szkoła podstawowa – klasy IV – VI 
  •  I miejsce – Daria Kupis  Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu
  • II miejsce – Wiktor Ziębaczewski  Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie
  • III miejsce – Martyna Dusińska  Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach
Wyróżnienia
  • Agnieszka Kołodziejczyk   Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie
  • Aleksandra Ścierwicka   Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie
  • Daria Kędziora  Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie 
IV grupa wiekowa – gimnazjum  
  • I miejsce – Martyna Szymor   Publiczne Gimnazjum w Szadkowicach
  • II miejsce – Aleksandra Piekarz  Publiczne Gimnazjum w Prymusowej Woli
  • III miejsce – Patrycja Poddębniak  Publiczne Gimnazjum w Szadkowicach 
Wyróżnienia 
  • Jagoda Gradek  Publiczne Gimnazjum w Szadkowicach
  • Weronika Telus   Publiczne Gimnazjum w Prymusowej Woli
  • Angelika Konewka   Publiczne Gimnazjum w Szadkowicach 
 

Powrót  Drukuj   
 
 
 
 
URZĄD GMINY W SŁAWNIE ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31, 26-332 Sławno
Copyright CONCEPT Intermedia
CMS S@M CONCEPT Intermedia