Dzisiaj jest:  04 Sierpnia 2020   Imieniny: Dominiki, Dominika
     
polski   english   deutsch  
Strona Główna
O gminie
Władze
Dzienniki Urzędowe
Inwestycje gminy
Kalendarz imprez 2014
Kontakt
Linki
Druki do pobrania
Oświata
Kultura
Przedszkola
GOPS
Galeria
Gminna Spółka Wodna
Organizacje pozarządowe
Sport
Parafie
Patronat Wójta Gminy
Rejestry
Video
Zdjęcia lotnicze
Polskie Solnhofen
Komunikaty i Ogłoszenia
Gospodarka odpadami
 
 
Stronę odwiedziło
2746598
gości
 
  
Informacja z eliminacji gminnego konkyrsu plastycznego...

         W dniu 27 lutego 2015 roku w siedzibie Urzędu Gminy w Sławnie odbyły się eliminacje gminne ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga” organizowanego przez Urząd Wojewódzki w Łodzi, Komendę Wojewódzką PSP w Łodzi oraz Kuratorium Oświaty w Łodzi.
Konkurs ma za zadanie promować wiedzę o bezpieczeństwie oraz kształtować prawidłowe postawy. Uczestnicy konkursu powinni w swoich pracach odnieść się do ważnych zjawisk i sytuacji mogących stanowić zagrożenie bezpieczeństwa oraz poprzez sztukę, jako środek wyrazu zwrócić uwagę na właściwe zachowania            i prawidłowe postępowanie w takich sytuacjach.

Do konkursu zgłoszono 69 prac ze szkół podstawowych i gimnazjów.

Komisja konkursowa w składzie:

    Barbara Socha,
•    Agnieszka Bernacka,
•    Bożena Szmitka,
•    Małgorzata Gorzela,
•    Antoni Kotusiewicz,


dokonała oceny prac i po bardzo wnikliwej analizie do etapu powiatowego zakwalifikowano następujące prace:

I grupa wiekowa – przedszkola:
I miejsce – Jagoda Ciach - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach
II miejsce – Oliwia Jaworska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu
III miejsce – Jakub Dworak - Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie


Wyróżnienia:
Arkadiusz Wojewódzki - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu
Oliwia Jurek - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu


II grupa wiekowa – szkoła podstawowa – klasy I – III:
I miejsce – Karolina Poddębniak - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach
II miejsce – Daria Kupis - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu
III miejsce – Martyna Kotusiewicz  - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu


Wyróżnienia:
Agnieszka Kołodziejczyk - Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie
Natalia Węglińska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Celestynowie

III grupa wiekowa – gimnazjum:
I miejsce – Maciej Zalewski - Publiczne Gimnazjum w Prymusowej Woli
II miejsce – Natalia Małocha - Publiczne Gimnazjum w Szadkowicach
III miejsce – Monika Kołodziejczyk - Publiczne Gimnazjum w Szadkowicach

Wyróżnienia:
Wiktoria Sobczyk - Publiczne Gimnazjum w Prymusowej Woli
Angelika Konewka -  Publiczne Gimnazjum w Szadkowicach

Prace plastyczne


 

Powrót  Drukuj   
 
 
 
 
URZĄD GMINY W SŁAWNIE ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31, 26-332 Sławno
Copyright CONCEPT Intermedia
CMS S@M CONCEPT Intermedia