Dzisiaj jest:  26 Lutego 2021   Imieniny: Bogumiła, Eweliny
     
polski   english   deutsch  
Strona Główna
O gminie
Władze
Dzienniki Urzędowe
Inwestycje gminy
Kalendarz imprez 2014
Kontakt
Linki
Druki do pobrania
Oświata
Kultura
Przedszkola
GOPS
Galeria
Gminna Spółka Wodna
Organizacje pozarządowe
Sport
Parafie
Patronat Wójta Gminy
Rejestry
Video
Zdjęcia lotnicze
Polskie Solnhofen
Komunikaty i Ogłoszenia
Gospodarka odpadami
 
 
Stronę odwiedziło
3211163
gości
 
  
Konkurs 5 MILIONÓW w Celestynowie

          W dniu 27 lutego 2015 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Celestynowie gmina Sławno, odbyły się gminne eliminacje w konkursie 5 Milionów. Zawody zorganizował Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk w ramach realizacji Gminnego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2015” – zadanie publiczne z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w gminie Sławno pod nazwą „Dziś zabawa Jutro Olimpiada”.
          Do zawodów stanęło pięć drużyn: drużyna gospodarzy uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Celestynowa, uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej im. W i H Ossowskich w Kunicach, uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Kozeninie, drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Kamieniu a także uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sławnie. Zawodnicy każdej z drużyn podzieleni byli na trzy grupy wiekowe, każda grupa wiekowa miała do wykonania cztery konkurencje, były to przede wszystkim tory sprawnościowe. Do klasyfikacji końcowej liczyły się punkty zdobyte przez wszystkie trzy grupy wiekowe. Zwycięzcami tych zawodów są od kilku lat uczniowie z Kunic i w tym roku również okazali się najlepsi zdobywając 44 pkt. Bardzo dobrze wypadli również uczniowie z Kamienia zdobywając 41 pkt  klasyfikując się na drugim miejscu. Na trzecim miejscu z sumą punktów 37 znalazła  się drużyna uczniowie z Celestynów. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy, a wszyscy zawodnicy słodki poczęstunek.
                             
           Oto skład zwycięskiej drużyny z Kunic: Oliwia Jurek, Julia Szymala, Łukasz Królikowski Szymon Krawczyk, Natalia Kwapisz, Zofia Marciszewska, Bartosz Sitnik, Kacper Wereszka, Sara Jakubczyk, Martyna Franas, Grzegorz Kowalski, Patryk Śmigiel, Szymon Mazur, Daria Krakowiak, Wiktor Kołodziejczyk, Martyna Dusińska, Sylwia Frącz, Ewa Składowska, Filip Margas, Krzysztof Siwek, Natalia Sygut, Dominika Wędzikowska, Mateusz Składowski, Adam Wielgus.

Drużynę przygotował pan Remigiusz Łubowski nauczyciel z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Wandy i Henryka Ossowskich z Kunic.


Konkurs 5 MILIONÓW


Konkurs 5 Milionów


Konkurs 5 Milionów

 

Powrót  Drukuj   
 
 
 
 
URZĄD GMINY W SŁAWNIE ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31, 26-332 Sławno
Copyright CONCEPT Intermedia
CMS S@M CONCEPT Intermedia