Dzisiaj jest:  04 Sierpnia 2020   Imieniny: Dominiki, Dominika
     
polski   english   deutsch  
Strona Główna
O gminie
Władze
Dzienniki Urzędowe
Inwestycje gminy
Kalendarz imprez 2014
Kontakt
Linki
Druki do pobrania
Oświata
Kultura
Przedszkola
GOPS
Galeria
Gminna Spółka Wodna
Organizacje pozarządowe
Sport
Parafie
Patronat Wójta Gminy
Rejestry
Video
Zdjęcia lotnicze
Polskie Solnhofen
Komunikaty i Ogłoszenia
Gospodarka odpadami
 
 
Stronę odwiedziło
2746608
gości
 
  
VII Halowe Indywidualne Mistrzostwa Powiatu...


            5 marca 2015 r. w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyły się „VII Halowe Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Opoczyńskiego w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych – Spała 2015". Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Opocznie i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.  Gminę Sławno reprezentowali uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych.  Tegoroczny start można uznać za bardzo udany, ponieważ reprezentacja gminy zdobyła łącznie 12 medali. Dla młodzieży było to niezapomniane sportowe przeżycie oraz  świetna zabawa, tym bardziej,  że dopingował im osobiście  Wójt Gminy Tadeusz Wojciechowski. Wyjazd został zorganizowany przez Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk w ramach realizacji „Gminnego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2015” – zadanie publiczne z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w gminie Sławno pod nazwą „Dziś zabawa Jutro Olimpiada”.

Wyniki:

Publiczne Gimnazjum w Prymusowej Woli:      

                                    
Chłopcy: 
Bieg na 1000 m – Bartłomiej Światek – złoty medal (rekord powiatu)
Bieg na 300 m - Maksymilian Tatar - brązowy medal
Pchnięcie kulą – Cezary Mikołajczyk - brązowy medal  

Dziewczęta: 
Pchnięcie kulą – Natalia Kszczot – złoty medal (rekord powiatu)
Bieg na 600 m – Karolina Rzeźnik – brązowy medal
Sztafeta 4 x 200 m chłopców  – Bartłomiej Światek, Bartłomiej Rzeźnik, Maksymilian Tatar, Maciej Zalewski -  brązowe medale

Zawodników przygotowali: Pani Urszula Kowalczyk oraz  Pan Zbigniew  Fura z Zespołu Szkół Samorządowych w Prymusowej Woli. 


Publiczne Gimnazjum w Szadkowicach:    

Chłopcy:
Pchnięcie kulą – Mikołaj Światek  – srebrny medal
Skok w dal – Adrian Jachimowski – srebrny medal

Dziewczęta:   
Pchnięcie kulą – Anna Grabowska– srebrny medal   

Zawodników przygotowały Panie: Justyna Ciechańska i Małgorzata Wożniak z Publicznego Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Szadkowicach.


Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach im. Wandy i Henryka Ossowskich:

Dziewczęta:
Skok wzwyż – Dominika Wędzikowska – złoty medal
Skok w dal – Dominika Wędzikowska – złoty medal

Chłopcy:
Sztafeta 4 x 200 –  Adam Wielgus, Filip Kobalczyk, Mateusz Składowski, Filip Margas - brązowy medal

Dominika Wędzikowska została najlepsza zawodniczką w kategorii dziewcząt ze szkół podstawowych powiatu opoczyńskiego.

Zawodników przygotowała Pan Remigiusz Łubowski z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Wandy i Henryka Ossowskich w Kunicach.


Olimpiada Spała 2015

Olimpiada Spała 2015

Olimpiada Spała 2015

Olimpiada Spała 2015

Olimpiada Spała 2015

Olimpiada Spała 2015

Olimpiada Spała 2015

Olimpiada Spała 2015


Olimpiada Spała 2015


Olimpiada Spała 2015





 

Powrót  Drukuj   
 
 
 
 
URZĄD GMINY W SŁAWNIE ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31, 26-332 Sławno
Copyright CONCEPT Intermedia
CMS S@M CONCEPT Intermedia