Dzisiaj jest:  30 Października 2020   Imieniny: Augustyny, Łukasza
     
polski   english   deutsch  
Strona Główna
O gminie
Władze
Dzienniki Urzędowe
Inwestycje gminy
Kalendarz imprez 2014
Kontakt
Linki
Druki do pobrania
Oświata
Kultura
Przedszkola
GOPS
Galeria
Gminna Spółka Wodna
Organizacje pozarządowe
Sport
Parafie
Patronat Wójta Gminy
Rejestry
Video
Zdjęcia lotnicze
Polskie Solnhofen
Komunikaty i Ogłoszenia
Gospodarka odpadami
 
 
Stronę odwiedziło
2908308
gości
 
  
Spotkanie przedstawicieli Związku Emerytów i...

W dniu 11 kwietnia 2015 r. w strażnicy OSP w  Prymusowej Woli na zaproszenie Wójta Gminy Sławno Tadeusza Wojciechowskiego odbyło się spotkanie z przedstawicielami Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa Rzeczypospolitej Polskiej w Opocznie ze strażakami Ochotniczej Straży Pożarnej w Prymusowej Woli.

Wszystkich obecnych powitał Wójt Gminy Sławno Tadeusz Wojciechowski po czym przedstawił krótką prezentację o gminie Sławno. Po części  oficjalnej odbyło  się uroczyste wręczenie medali z okazji 20 – lecia Związku Emerytów i Rencistów  Pożarnictwa Rzeczypospolitej Polskiej. Medale  z wyrazami uznania i podziękowania za działalność i wsparcie na rzecz Związku otrzymali: Janusz ReszelewskiBurmistrz Gminy i Miasta Drzewica, mł. asp.  mgr Agnieszka Wojciechowska Naczelnik Wydziału Organizacyjno–Kwatermistrzowskiego PSP w Opocznie oraz Jan Wiktorowicz Komendant Gminny ZOSP RP w Białaczowie. W spotkaniu uczestniczyli również Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Opocznie Starosta Powiatu Opoczyńskiego Józef Róg, Z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Opocznie mł. bryg. mgr inż. Mariusz Jędrasik .

W dalszej części spotkania zgodnie z tradycją dzielono się poświęconym jajkiem, poświęcenia dokonał kapelan gminny strażaków ks. Andrzej Wróblewski.

Spotkanie umilał Zespół Folklorystyczny „Kozenianka” z Kozenina któremu przygrywała kapela ludowa w składzie Roman Wojciechowski, Kazimierz Krotosz, Zdzisław Franczak i Piotr Rudzki. Przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich w Prymusowej Woli zadbały o poczęstunek.

11.04.2015 r.


11.04.2015 r.

11.04.2015 r.
11.04.2015 r.
 

Powrót  Drukuj   
 
 
 
 
URZĄD GMINY W SŁAWNIE ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31, 26-332 Sławno
Copyright CONCEPT Intermedia
CMS S@M CONCEPT Intermedia